Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dwa wakaty, dwa konkursy


fot. pixabay

KSP Mława nabór

Burmistrz Sławomir Kowalewski ogłosił dwa postępowania konkursowe w celu wyłonienia dyrektorów w dwóch miejskich jednostkach. Chodzi tu o dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 i Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 4 w Mławie. Zarówno w pierwsze jak i w drugiej placówce obecni dyrektorzy – Elżbieta Bieńkowska i Longina Fabisiak, odeszły na emeryturę.

Wymogi dla kandydatów w obu przypadkach są podobne. Kandydat m.in. musi posiadać wykształcenie wyższe, nie może być karany dyscyplinarnie, skazany prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe, nie był karany zakazem pełnienia funkcji związanych z dysponowaniem środkami publicznymi. Kandydatem może być zarówno nauczyciel mianowany bądź dyplomowany, jak również osoba niebędąca nauczycielem, pod warunkiem spełniania wymogów konkursowych. Kandydat oprócz dokumentów poświadczających spełnianie wymogów określonych w ogłoszeniu o konkursie składa uzasadnienie przystąpienia do konkursu wraz z koncepcją funkcjonowania i rozwoju danej placówki.

Oferty można składać do 30 czerwca w kancelarii urzędu miasta. Konkurs prowadzić będzie komisja konkursowa powołana przez burmistrza.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz