Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Jedna impreza to za mało. Od Olsztyna po Gostynin


Imprez biegowych nie brakuje, każdy weekend przynosi kolejne wyzwania. Ze wszystkich nie można skorzystać, choć mieszkający w Szydłowie Henry Kuciejczyk robi, co może. W czerwcu wziął udział już w czterech imprezach.

KSP Mława nabór

 Zaczął od rywalizacji w Olsztynie – na starcie czwartej edycji uniwersyteckiego biegu stanął wspólnie z pochodzącym ze Stupska Konradem Nosarzewskim. Obaj pokonali z łatwością odcinek o długości 10 kilometrów. Szybciej zrobił to stupszczanin – linię mety przekroczył jako trzeci, przegrywając jedynie z miejscowymi zawodnikami Dawidem Worobcem i Pawłem Najmowiczem. Kuciejczyk był dwunasty, za to w grupie wiekowej M50+ ustąpił pola jedynie dwóm konkurentom.

Szydłowianin na tym nie poprzestał. W Goworowie pokonał ponownie odcinek o długości 10000 metrów. Mimo upału poradził sobie z przeciwnikami  w imponującym stylu. W zestawieniu open był drugi, natomiast wśród rówieśników nie miał sobie równych. Zawody przyciągnęły na start ponad 100 amatorów biegania.

Drugi weekend czerwca w przypadku Kuciejczyka okazał się także pracowity.  Zmagania w Gostyninie, choć okupił drobnym urazem, przyniosły kolejną okazję do świętowania. Cross na 10 kilometrów dał mu triumf w kategorii wiekowej ( w zestawieniu open był czternasty).

Dzień później nasz biegacz pojawił się w Ożarowie Mazowieckim. Ponownie był najlepszy wśród rówieśników, uzyskując czas 37.26.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz