Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Zawkrze zarządzenie wspólnotami
Logo

Trzynastoletni rowerzysta potrącony na ścieżce rowerowej


Według wstępnych ustaleń policji, kobieta kierująca samochodem Ranault Laguna potrąciła na ścieżce rowerowej trzynastoletniego rowerzystę.

-Do zdarzenia doszło na ścieżce rowerowej przy ulicy Piłsudskiego w okolicy sklapu Kaufland. Kobieta, mieszkanka powiatu działdowskiego, kierując samochodem Renault Laguna potrąciła rowerzystę, który doznał otarć naskórka. W celu ustalenia czy nie odniósł innych obrażeń zespół ratownictwa medycznego zabrał poszkodowanego do szpitala – podaje podinsp. Piotr Jastrzębowski KPP Mława.

red.

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

10 - liczba komentarzy w artykule "Trzynastoletni rowerzysta potrącony na ścieżce rowerowej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Mieszkanka
Gość

Kazda nowa budowla na tym terenie obciaza i tak juz zatloczona droge.

Mirek
Gość

Lustro postawoc i orog zwalniacy i po problemie bedzie

Mlawianin
Gość

Jak takie instytucje jak nadzór budowlany straż,policja wydała pozytywną zgodę na jeden wyjazd z takiego kompleksu sklepów i to przy stacji paliw i LPG, proponuje drugi przed wyjazdem do ronda przy ul. Piłsudskiego

Mławiak
Gość

Przy wyjeździe z Kauflandu przy ścieżce rowerowej z prawej strony rośnie kasztan za którego nic nie widać jak by go wycieli więcej było by widać jadanych rowerzystów z prawej strony.

beata
Gość

Tam jest strasznie niebezpiecznie a zwłaszcza jak się jedzie w stronę Wólki. Przepuści na pasach samochód jadący od Kauflandu a skręcający od miasta jedzie prosto w rowerzystę jak w tym przypadku.

pik
Gość

A dlaczego jedzie prosto na rowerzystę? Bo musi opuścić pas żeby nie zajechał komuś drogi a wtedy nie ma czasu na oglądanie się na boki i szukanie rowerzysty za krzakami

ramzes
Gość

Tam jest pas do skrętu w lewo a w związku z tym stojąc na nim „nie zajeżdza komuś drogi”. Przez takie myślenie wypadki są niestety nieuniknione. Mam nadzieję że nie spotkam Cię na drodze, ani jako pieszy, ani jako rowerzysta ani w roli kierowcy.

pik
Gość

A co mi daje pas do skrętu? Stac na pasie mam wg ciebie i czekac na rowerzyste? Skręcam i jade a nie się oglądam tam jest ciężko zjechać wiec czekam się na okazję i rura . Nie ma czasu na refleks szachisty.

wpDiscuz