Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
złóż życzenia na portalu codziennikmlawski.pl
Logo

Dziurlikowski najlepszym strzelcem, walkower dla Tamki


Dobiegły końca zmagania w piłkarskiej B-klasie. Mistrzem zostali reprezentanci GKS-u Pokrzywnica, nasze zespoły zakończyły rywalizację w środku stawki. Na pocieszenie napastnik Radzanowa Krzysztof Dziurlikowski został najlepszym snajperem rozgrywek.

Po jesiennej rundzie wydawało się, że Wkra prowadzona przez Pawła Borkowskiego może się włączyć do walki o awans na wyższy poziom rozgrywkowy. Plasowała się na trzecim miejscu – do liderów z Pokrzywnicy tracili zaledwie dwa punkty.

Jednak początek rundy wiosennej okazał się fatalny dla radzanowian. W pięciu premierowych pojedynkach zdobyli zaledwie dwa oczka. Rywale uciekli na dobre, na nic się zdały trzy wygrane na finiszu. Ostatecznie  sezon przyniósł zaledwie piąte miejsce.

W ostatnim pojedynku Wkra okazała się lepsza do rezerw ciechanowskiego MKS-u. Przesądziła o tym kapitalna dyspozycja Krzysztofa Dziurlikowskiego. Skompletował hattricka, czym nie tylko przypieczętował triumf zespołu. Nasz atakujący  sięgnął po koronę króla strzelców.

Wysoko w zestawieniu snajperów uplasował się Michał Zbysiński. W ostatnim meczu,  z konkurentami z Nasielska, okazji do powiększenia konta nie miał. Rezerwy Żbika zrezygnowały z przyjazdu na boisko w Dzierzgowie. Ostatecznie Michał zakończył sezon z piętnastoma trafieniami na koncie, osiem zaliczył Tomasz Grzybowski.

Wkra Radzanów – MKS II Ciechanów 3:2

Wkra: Żółtowski – Grzywacz (82. Krogulski), Jarzynka, Brdak, Wojdowski, Kwiesielewicz (46, Jurkiewicz), Strzelec, Czernik, Rutecki, Dziurlikowski – Kalinowski

Tamka Dzierzgowo – Żbik II Nasielsk 3:0 – walkower

Pozostałe wyniki ostatnia kolejka sezonu: Gumino – Orlęta 1:2, Wkra II – Gladiator 1:0, Opia – GKS Pokrzywnica 3:2

RS

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz