Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
fiołek alpejski kącik kreatywny codziennik inspiruje
Logo

Trzy drużyny z sześcioma punktami. Oldboye liderem


Na razie tegoroczna edycja Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika jest wyjątkowo zacięta. Po trzech kolejkach na czele są trzy zespoły. Na koncie mają identyczną liczbę punktów. O pierwszeństwie Oldboyów decyduje najlepszy bilans bramkowy.

cdziennik_inspiruje

Obrońcy tytułu ograli Easy Net, ale debiutanci nie oddali łatwo gola. W ofensywie nie próżnował Michał Krysztofiak, autor dwóch trafień. Jednak popis tego gracza nie zdał się na zbyt wiele. Bardziej doświadczeni konkurenci okazali się bowiem skuteczniejsi. Na listę strzelców wpisali się Krzysztof Osiecki i Mariusz Walczak – ponadto jeden z goli to efekt samobójczego strzału konkurentów.

Joker zremisował z Zielonym Miastem, a przesądził o tym kolejny w tej kolejce „samobój”. Sławomir Folga pokonał własnego bramkarza. Ustalił w ten sposób końcowy wynik niezwykle zaciętej konfrontacji. Do właściwych bramek pocelowali za to bracia Zbigniew i Jarosław (na zdjęciu) Krystkiewiczowie z Jokera oraz Wojciech Gabryjelski, Karol Rychlewski i Michał Smoliński.

Trzecia seria okazała się udana dla debiutantów z  KKS Kępa. Pokonali Marco – dublet ustrzelił Ovik Galstyan, nie zabrakło także kolejnego samobójczego gola. Natomiast w obozie Marco z celnych trafień mogli się cieszyć Zbigniew Bukowski i Krzysztof Stępka.

W ostatnim meczu Netter nie dał żadnych szans LG. Z dwóch trafień cieszył się Mariusz Renda, po jednym dorzucili Piotr Kacperowski i Paweł Łukasik.

Czwarta kolejka zostanie rozegrana w czwartek 8 czerwca. Oto zestaw par: Easy Net – Netter, KKS Kępa – LG, Joker – Marco, Oldboy – Zielone Miasto

III kolejka: Oldboy – Easy Net 3:2, Marco – KKS Kępa 2:3, LG – Netter 0:4, Zielone Miasto – Joker 3:3

 

 

Najlepsi strzelcy: 4 – Marcin Rosocha (Zielone Miasto), Krzysztof Stępka (Marco), 3 –  Michał Smoliński (Zielone Miasto), Andrzej Karpiński (Oldboy), Michał Krysztofiak (Easy Net), Ovik Galstyan (KKS Kępa)

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz