Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Bez praw nie może być prawdziwej wolności – prezes Sądu Rejonowego w Mławie z wizytą w Gimnazjum nr 1


W środę, 31 maja 2017 roku, gościliśmy w murach naszej szkoły niecodziennego gościa. Na spotkanie z uczniami klas IIb i IId przybył prezes Sądu Rejonowego w Mławie, pan Tomasz Mync.

KSP Mława nabór

Młodzież została zapoznana z funkcjonowaniem polskiego wymiaru sprawiedliwości. Dowiedziała się również, jakie są konsekwencje nieprzestrzegania prawa przez osoby niepełnoletnie.

Uczniowie zainteresowani tematem zadawali wiele pytań. Wiedza zdobyta podczas tego spotkania na pewno pozostanie w świadomości uczniów na całe życie. W najbliższej przyszłości planują wyjście na rozprawę sądową w charakterze obserwatorów.

źródło i foto: Gimnazjum nr 1

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz