Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława Oskar kursy
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Reprezentanci Płetwala siedem razy na podium w Lipnie


Najmłodsi reprezentanci Płetwala rywalizowali z powodzeniem w drugiej edycji ogólnopolskiego mityngu rozegranego na pływalni w Lipnie. Do domu wrócili z siedmioma medalami. Wśród nich nie zabrakło multimedalistów.

Dwukrotnie na podium stawali Jakub Hincmanowski, Patryk Kaliszewski oraz Amelia Butryn. Najlepsi na 25 metrów stylem motylkowym i grzbietowym, w pozostałych występach cieszyli się ze srebrnych krążków i, jak to w przypadku Amelii było, z trzeciej lokaty w „motylku”.

Powody do radości miała także Zuzanna Deręgowska. W klasyku podopieczna Tomasza Szczepańskiego popłynęła tak szybko, że zostawiła w tyle resztę konkurentów. Druga w zestawieniu Natalia Kubik z Torunia straciła do mławianki aż sekundę i czterdzieści dziewięć setnych.

W klasyfikacji medalowej Płetwal uplasował się na siódmym miejscu. Lepszym dorobkiem mogli się pochwalić m.in.  pływacy KP MZOS Płock, Ósemki Toruń czy też Sejwala Rypin.

RS

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz