Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Pożar w Mączewie gasiło 6 jednostek straży


Dziś rano częściowo spłonął jednorodzinny budynek mieszkalny w miejscowości Mączewo gm. Strzegowo. Pożar gasiło aż 6 jednostek straży pożarnej, trzy zastępy JRG Mława, dwa zastępy OSP Strzegowo oraz zastęp OSP z Unierzyża. Nikt z mieszkańców budynku nie został poszkodowany.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie wpłynęło o godz. 4:57. Na miejscu okazało się, że osoby zamieszkujące budynek opuściły go jeszcze przed przyjazdem jednostek ratowniczo gaśniczych, nie zachodziła więc konieczność ewakuacji. Działania straży polegały na podaniu czterech prądów wody. Częściowo rozebrana została konstrukcja dachu i została dogaszana już po rozebraniu. Ze wstępnych szacunków wynika, że straty materialne są duże – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Pożar w Mączewie gasiło 6 jednostek straży"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Marcin
Gość

Tragedja współczuje takiego nieszczęścia

wpDiscuz