Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
zakaz handlu w niedziele kalendarz 2018 niedziele wolne od handlu
Logo

Mimo kryzysu, nowa życiówka. Debiut w połówce


W Sierakowie rozegrano triathlonowe zawody z cyklu Enea Tri Triathlon. Uczestnicy zmagań mieli do wyboru kilka dystansów, klasyfikowano także najlepsze sztafety. Najwięcej, bo aż 633 zawodników zdecydowało się na pokonanie 112,99 kilometrów.

cdziennik_inspiruje

Tyle liczy sobie dystans 1/2 IronMan. Na starcie nie zabrakło naszych reprezentantów – dla Sebastiana Kwiecińskiego był to debiut na trasie „połówki”. Poradził sobie kapitalnie, choć pływanie i jazda na rowerze nie zapowiadały jeszcze tak dobrego wyniku. Mławianin plasował się w połowie stawki.

Lepiej zaczął zmagania Artur Rybicki. Zawodnik trenowany na co dzień przez Wojciecha Łachuta wybiegł z wody na trzydziestej pozycji. Niestety kolejne konkurencje nie były już tak udane dla  radzanowianina. Ogromny kryzys sprawił, że w klasyfikacji generalnej uplasował się na 265. pozycji. Na pocieszenie pobił rekord życiowy o dwanaście minut, w kategorii wiekowej M18-24 był czwarty.

Wyżej został sklasyfikowany Kwieciński. Sto dwudziestą pierwszą lokatę w generalnym zestawieniu zawdzięcza udane próbie biegowej. Dystans półmaratonu pokonał w godzinę i czterdzieści jeden minut. Szybciej zrobiło to tylko 88 konkurentów. Wśród nich był zwycięzca sierakowskich zawodów Bartosz Banach z Gdańska.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz