Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Kolejna wpadka Mławianki. Blisko strefy spadkowej


Mławiance nie pomógł powrót do składu kilku zawodników. W sobotnim meczu musieli uznać wyższość konkurentów z Ożarowianki Ożarów Mazowiecki. Kolejna porażka sprawiła, że nasi gracze znaleźli się niebezpiecznie blisko strefy spadkowej.

Słoneczne ogrody Mława

W porównaniu z poprzednią konfrontacją z Czarnymi Węgrów, trener Zbigniew Kaczmarek mógł już skorzystać z usług Tomasza Tuttasa, Michała Stryjewskiego, Przemysława Radziszewskiego i Daniela Samluka. Ponadto na ławce rezerwowych pojawił się także kontuzjowany do niedawna Krystian Gosik.

Młodzieżowiec nie pojawił się jednak na murawie. Nawet wówczas, kiedy w 23. minucie urazu nabawił się Marcin Tomczak. Pierwszym rezerwowym w tym dniu okazał się Jakub Wróblewski. Pozostali wyżej wymieni zawodnicy pojawili się w wyjściowym składzie.

Pierwsza połowa rywalizacji nie przyniosły zbyt wielu emocji. Tuż przed ostatnim gwizdkiem arbitra Szymon Masiak oddał zaskakujący strzał z ostrego kąta. Piłka zmierzała w dolny róg, ale Michał Kłusek popisał się udaną interwencją.

Skuteczniejsi w swoich poczynaniach okazali się goście. W 60. minucie Bartosz Kwiatkowski wyłożył piłkę idealnie pod nogi nadbiegającego Pawła Jabłońskiego. Najskuteczniejszy gracz  Ożarowianki nie dał szans Grzegorzowi Jabłonowskiemu.

Gospodarzom nie pozostało nic innego, jak próbować odrobić straty. Niestety żaden z ataków nie zakończył się sukcesem. Dwukrotnie próbował szczęścia Tomasz Tuttas – najpierw posłał piłkę tuż obok słupka, potem trafił w boczną siatkę.

Dziś o godzinie 18 Mławianka zmierzy na wyjeździe z Dolcanem Ząbki. Natomiast w sobotę 3 czerwca wróci na swoje boisko, na którym podejmie Unię Warszawa.  Wszyscy kibice będą mogli wejść za darmo.

MKS Mławianka Mława – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0:1 (0:1)

Mławianka: Jabłonowski – Abramczyk, Radziszewski (90. Drzewiecki), Komorowski, Wawrzyniak, Więckiewicz (65. Pocieżnicki), Samluk, Tomczak (23. Wróblewski), Masiak, Stryjewski, Tuttas

XXXIV kolejka: Pogoń – Łyse 3:0 – walkower, Mazovia – Czarni 2:0, Podlasie – Dolcan 0:2, Błękitni – Unia 1:0, Pogoń II – Przasnysz 2:1, Delta – Bug 2:5, Wisła II – Ostrovia 3:1, Ciechanów – Łomianki 7:1, Bzura – Hutnik 1:1.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500