Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława rekrutacja
Logo

Kolejna wpadka Mławianki. Blisko strefy spadkowej


Mławiance nie pomógł powrót do składu kilku zawodników. W sobotnim meczu musieli uznać wyższość konkurentów z Ożarowianki Ożarów Mazowiecki. Kolejna porażka sprawiła, że nasi gracze znaleźli się niebezpiecznie blisko strefy spadkowej.

niedziele wolne od handlu zakaza handlu w niedziele kiedy nie zrobicie zakupów

W porównaniu z poprzednią konfrontacją z Czarnymi Węgrów, trener Zbigniew Kaczmarek mógł już skorzystać z usług Tomasza Tuttasa, Michała Stryjewskiego, Przemysława Radziszewskiego i Daniela Samluka. Ponadto na ławce rezerwowych pojawił się także kontuzjowany do niedawna Krystian Gosik.

Młodzieżowiec nie pojawił się jednak na murawie. Nawet wówczas, kiedy w 23. minucie urazu nabawił się Marcin Tomczak. Pierwszym rezerwowym w tym dniu okazał się Jakub Wróblewski. Pozostali wyżej wymieni zawodnicy pojawili się w wyjściowym składzie.

Pierwsza połowa rywalizacji nie przyniosły zbyt wielu emocji. Tuż przed ostatnim gwizdkiem arbitra Szymon Masiak oddał zaskakujący strzał z ostrego kąta. Piłka zmierzała w dolny róg, ale Michał Kłusek popisał się udaną interwencją.

Skuteczniejsi w swoich poczynaniach okazali się goście. W 60. minucie Bartosz Kwiatkowski wyłożył piłkę idealnie pod nogi nadbiegającego Pawła Jabłońskiego. Najskuteczniejszy gracz  Ożarowianki nie dał szans Grzegorzowi Jabłonowskiemu.

Gospodarzom nie pozostało nic innego, jak próbować odrobić straty. Niestety żaden z ataków nie zakończył się sukcesem. Dwukrotnie próbował szczęścia Tomasz Tuttas – najpierw posłał piłkę tuż obok słupka, potem trafił w boczną siatkę.

Dziś o godzinie 18 Mławianka zmierzy na wyjeździe z Dolcanem Ząbki. Natomiast w sobotę 3 czerwca wróci na swoje boisko, na którym podejmie Unię Warszawa.  Wszyscy kibice będą mogli wejść za darmo.

MKS Mławianka Mława – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0:1 (0:1)

Mławianka: Jabłonowski – Abramczyk, Radziszewski (90. Drzewiecki), Komorowski, Wawrzyniak, Więckiewicz (65. Pocieżnicki), Samluk, Tomczak (23. Wróblewski), Masiak, Stryjewski, Tuttas

XXXIV kolejka: Pogoń – Łyse 3:0 – walkower, Mazovia – Czarni 2:0, Podlasie – Dolcan 0:2, Błękitni – Unia 1:0, Pogoń II – Przasnysz 2:1, Delta – Bug 2:5, Wisła II – Ostrovia 3:1, Ciechanów – Łomianki 7:1, Bzura – Hutnik 1:1.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz