Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dzień Matki w Zawadach


„Bóg nie może być wszędzie, dlatego dał nam Ciebie, Mamo…” – te słowa towarzyszyły wszystkim zgromadzonym 26 maja w Szkole Podstawowej w Zawadach na obchodach Dnia Matki.

KSP Mława nabór

Uczniowie dla swoich mam wspólnie z opiekunami przygotowali wspaniały występ artystyczny. Były wiersze, piosenki, a nawet tańce. Wszystkie mamy były zachwycone swoimi pociechami, także niejednej z nich popłynęła łza z oczu.

Na zakończenie uczniowie wręczyli swoim mamom własnoręcznie przygotowane upominki lub kwiaty. Jest to wyjątkowy dzień w roku. Jest to dzień, w którym w szczególny sposób dziękujemy swoim mamom za miłość, opiekę i oddanie.

źródło i foto: SP w Zawadach

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz