Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
przychodnia alfamed
Logo

Szukasz czworonożnego przyjaciela z silnym charakterem? Znaleziony kolejny, porzucony pies


W lecznicy M-WET przy ul. Rynkowej w Mławie przebywa obecnie pies w wieku ok. dwóch lat. Czeka na swoich państwa lub kogoś, kto zechce go zaadoptować.

Rudy mieszaniec został wyłapany 23 maja 2017 r. przy ul. Bajkowej. Zwierzę przekazano do lecznicy M-WET przy ul. Rynkowej, gdzie będzie przebywać przez 14 dni. Jeśli w tym czasie nie zgłosi się po nie właściciel lub osoba zainteresowana adopcją, trafi do schroniska Nadzieja w Napierkach.

Szukasz czworonożnego przyjaciela z silnym charakterem? Być może właśnie znalazłeś! Daj mu szansę i okaż uczucia, a z pewnością się porozumiecie.

Pies jest odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany. Więcej informacji na jego temat można uzyskać w lecznicy M-WET – osobiście lub telefonicznie (23 655 03 80, 601 812 521).

źródło: KN/UMM

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Szukasz czworonożnego przyjaciela z silnym charakterem? Znaleziony kolejny, porzucony pies"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Gosik
Gość

Ten piesek biegał po ulicy Sienkiewicza j nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że ma właściciela

wpDiscuz