Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Gradzanowo Włościańskie. Pijany traktorzysta


Posterunek policji w Szreńsku prowadzi czynności w sprawie nietrzeźwego kierującego ciągnikiem rolniczym. Mężczyzna został zatrzymany w Gradzanowie Włościańskim. Policja zapowiada dalsze kontrole na drogach.

KSP Mława nabór

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 29 maja o godz. 12:15. Interweniujący patrol policji zatrzymał Ireneusza O. lat 61, mieszkańca pow. mławskiego, który kierował ciągnikiem rolniczym marki Ursus, mając w organizmie ponad 1,40 promila alkoholu.

Wczoraj, policjanci ruchu drogowego sprawdzili stan trzeźwości ponad 70 kierujących, działania te dotyczą również  osób kierujących pojazdami rolniczymi. W trakcie kontroli policjanci sprawdzają również stan techniczny pojazdów rolniczych oraz wymagane dokumenty. Policjanci czekają także na zgłoszenia dotyczące nietrzeźwych kierujących oraz niesprawnych, nieoświetlonych pojazdów rolniczych, poruszających się po drogach. Niestety wciąż wielu rolników bagatelizuje zagrożenie.

źródło:KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Gradzanowo Włościańskie. Pijany traktorzysta"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
X3X
Gość

Chociaz chlop na sucho w polu nie robil

wpDiscuz