Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Konne przejażdżki czy dmuchany zamek? Piknik w Miejskim Przedszkolu Samorządowym Nr 3


Dzieci, które w sobotnie przedpołudnie przyszły  na  piknik Miejskiego Przedszkola nr 3, wchodzącego w skład ZPO nr 3 w Mławie , stawały przed trudnymi dylematami. A razem z nimi ich rodzice. Czy najpierw odbyć konną przejażdżkę bryczką, albo wierzchem? A może wdrapać się i zjeżdżać z dmuchanego zamku?

KSP Mława nabór

Zapewne nie były to jedyne trudne wybory, bo atrakcji organizatorzy zapewnili znacznie więcej. Dużą popularnością cieszyło się strzelanie z łuku czy turlanie się  w ogromnej przeźroczystej kuli. Były też różne gry i zabawy zręcznościowe, zarówno indywidualne jak i grupowe. Chętni grali w minigolfa lub ścigali się w wieloosobowych gumowych nartach. Właściwie wszędzie stały kolejki chętnych do udziału w zabawach i atrakcjach. By pokrzepić siły wyczerpane intensywną zabawą na dzieci i ich rodziców czekał poczęstunek. Z pikniku mogły korzystać również dzieci nie będące uczniami tej szkoły, choć wtedy za symboliczną odpłatnością.

JK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Konne przejażdżki czy dmuchany zamek? Piknik w Miejskim Przedszkolu Samorządowym Nr 3"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Rodzic
Gość

Szkoda tylko ze uczniowie tejze szkoły nie zostali poinformowani o tym pikniku…

czytelnik
Gość

albo dziecko zapomniało przekazać, że odbędzie się piknik.
Niemożliwe, że nikt by dzieciom nie powiedział:D

wpDiscuz