Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
przychodnia alfamed
Logo

Znalezione w Mławie. Trzy sympatyczne pieski i kot szukają domu!


Tylko do końca tego tygodnia w lecznicy weterynaryjnej M-WET przy ul. Rynkowej w Mławie przebywać będą te sympatyczne zwierzęta, które od kilkunastu dni czekają na opiekunów.

26 maja psy zostaną odwiezione do schroniska dla zwierząt „Nadzieja” w Napierkach.

Brązowa suczka ma około 2 lat. Jest bardzo grzeczna i spragniona miłości człowieka. Umie chodzić na smyczy, a nawet bez niej – przy nodze.

Czarny „spanielowaty” piesek jest w tym samym wieku (ma ok. 2 lat). Jest miły, karny i wiecznie czeka na pieszczoty. Przy każdej okazji wskakuje na kolana i domaga się głaskania. Umie chodzić na smyczy.

W tej chwili, w lecznicy przebywa także półroczny kocurek. Czysty, umie korzystać z kuwety. Jest bardzo „łowny”.

Psy i kot są wykastrowane, odpchlone, odrobaczone, zaszczepione i oznakowane.

W czwartek 18 maja przy ul. Kościuszki strażnicy miejscy wyłapali psa rasy mieszanej w wieku ok. 2 lat, o maści tricolor. Właścicieli, którzy chcieliby go odebrać, a także osoby zainteresowane adopcją, prosimy o kontakt z lecznicą weterynaryjną M-WET przy ul. Rynkowej.

Zwierzę jest odrobaczone, wysterylizowane i zaczipowane. W lecznicy M-WET (tel.: 23 655 03 80, 601 812 521) będzie przebywać przez 14 dni. Jeśli w tym czasie po psa nie zgłosi się właściciel lub ktoś zainteresowany jego przygarnięciem, zostanie przewieziony do schroniska Nadzieja w Napierkach.

Zachęcamy do adopcji– to świetna okazja, by zyskać wiernego przyjaciela i wspaniałego towarzysza.

źródło: UMM

 

 

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Znalezione w Mławie. Trzy sympatyczne pieski i kot szukają domu!"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
M.
Gość

Słodkie pyszczki. Aż się łezka w oku kręci 🙁 Mam nadzieję, że znajdziecie w końcu dobre ręce i kochające serce.

wpDiscuz