Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

27 maja. Koncert dla mam


W tym tygodniu będziemy świętować w Polsce Dzień Matki. Dla wszystkich zapracowanych i wkładających ogromny trud w wychowanie swoich pociech kobiet, Miejski Dom Kultury przygotował program artystyczny, w którym wystąpią uczestnicy zajęć MDK. Na scenie zaprezentują się formacje tańca nowoczesnego, jazzowego oraz sekcja baletowa.

KSP Mława nabór

Mamy usłyszą najpiękniejsze polskie wiersze oraz będą mogły zobaczyć wystawę przedstawiającą instruktorów oraz młodzież, dzieci i dorosłych, biorących udział w zajęciach artystycznych domu kultury. Koncert z okazji Dnia Matki odbędzie się 27 maja 2017, o godz. 15.00 w sali kina KOSMOS. Zapraszamy.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "27 maja. Koncert dla mam"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anna
Gość

A Panie dyrektor też będzie występować ????? 🙂 ciekawe co tym razem zaprezentuje?? Może taniec na jednej nodze ?

trol
Gość

może będzie też rozdawana cola zero w mini puszeczkach, takie slodkie upominiki dla mam?

wpDiscuz