Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wypadek koło Trzcianki


Dzisiaj około 8.30 na drodze wojewódzkiej 615 w pobliżu miejscowości Trzcianka (gm. Szydłowo), doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Obecnie trwają działania ratownicze, droga jest czasowo nieprzejezdna.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– działania ratownicze prowadzą dwa zastępy JRG Mława i zastęp OSP Szydłowo. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych dwie osoby zostały poszkodowane, jedna z nich trafiła do szpitala. Na miejscu obecny jest zespół ratownictwa medycznego i patrol policji – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
krzychu

a takie fajne bryki były.. prędko nie popiszą się nimi 🙁