Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

O Prawdzie, Miłości i Wolności w mławskich gimnazjach


Program NOE w Gimnazjum nr 1 w Mławie

Od 15 maja w naszym mieście trwają Mławskie Dni Profilaktyki i Zdrowego Stylu Życia. Działania podejmowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej promujące trzeźwość kierowane są zarówno do osób dorosłych, jak i do dzieci i młodzieży.

W tym tygodniu dorośli mogli skorzystać z bezpłatnych porad oraz konsultacji prawnych i psychologicznych. Do dzieci i młodzieży adresowane były warsztaty profilaktyczne „Debata” oraz programy profilaktyczne „W krainie bajtów” i Noe. Te działania zwłaszcza wśród młodzieży mają uświadomić im konsekwencje używania alkoholu i środków psychoaktywnych, a w efekcie zachęcić do postaw abstynenckich i nauczyć umiejętności odmawiania.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl