Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Trwa nabór do grupy rekonstrukcyjnej


Nabór do grupy rekonstrukcyjnej odbędzie się w dniu 19 maja 2017, o godz. 18.00, w sali na piętrze budynku ośrodka kultury. Osoby, które nie będą mogły przybyć na spotkanie z organizatorami, mogą dopisać się do listy w późniejszym terminie.
Zapisy będziemy przyjmować w recepcji Miejskiego Domu Kultury. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się do pracownika mającego dyżur w punkcie kancelaryjnym.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Do udziału w dziesiątej rekonstrukcji zachęcamy młodzież, rodziców z dziećmi oraz osoby starsze.

Właściwe warsztaty z Panem Mariuszem Tarnożkiem odbędą się pod koniec czerwca.

Źródło MDK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500