Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dachowanie pod Wolą Szydłowską


Dziś około godziny 5 rano kobieta kierująca osobowym fordem, jadąc drogą wojewódzką 615 w kierunku Mławy wypadła poza pas drogowy i auto przekoziołkowało. Kierująca straciła panowanie nad pojazdem prawdopodobnie na skutek zwierzęcia, które pojawiło się na drodze. Pomocy medycznej poszkodowanej kobiecie udzielił zespół ratownictwa medycznego.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w okolicach Woli Szydłowskiej wpłynęło o godzinie 5:13.  Do działań ratowniczych wyjechały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Stupsk. Po dojeździe na miejsce zdarzenia, okazało się, że kobieta kierująca pojazdem znajduje się już poza nim. Pomocy medycznej poszkodowanej udzielił zespół ratownictwa medycznego. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500