Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Tragedia na „gliniankach”


Niedzielnym popołudniem około godziny 18 – tej dziewiętnastolatka z Płońska wyjechała z domu na rowerze, nie mówiąc dokąd się udaje. Nie odbierała telefonów od członków rodziny, zaniepokojonych jej długą nieobecnością. 14 maja późnym wieczorem mieszkanka Płońska zgłosiła do KPP w Płońsku zaginięcie córki.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Policjanci natychmiast podjęli czynności mające na celu ustalenie miejsca pobytu  zaginionej. Prowadzone czynności nie dały pozytywnego rezultatu. Mając na uwadze odnalezienie zaginionej, decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Płońsku w godzinach nocnych ogłoszono alarm i prowadzono czynności poszukiwawcze zwiększonymi siłami na szeroką skalę. W dniu 15.05.2017 roku ok. godziny 10.15 zwłoki dziewczyny leżące w wodzie, w wyrobisku tzw. „gliniance” przy ul. Granicznej w Płońsku, ujawnił członek rodziny zaginionej.

Przyczyny i okoliczności utonięcia młodej kobiety bada Policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Płońsku – informuje podinsp. G. Osiński z KPP w Płońsku.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
kot

Słusznie, warto poszerzać horyzonty, warto wiedzieć więcej , świat się na Mławie nie kończy, ani nie zaczyna.

z bliska

KIEDY CZYTAM TE INFORMACJĘ CHOCIARZ BARDZO SMUTNE—ale wydaje mi się że jestem na portalu CODZIENNIK MŁAWSKI, A NIE CODZIENNIK PŁOŃSKI—-czy naprawdę nie macie informacji z naszego terenu mławskiego

Teflonowy burmistrz

Codziennik, moim zdaniem dobrze robi piszac o takich sprawach. Pokazuje pewne sytuacje, ktore dotykaja doroslych, dzieci. Mowa w artykule jest o nieszczesliwym wypadku, choc sledztwo pozwoli ustalic przyczyny utoniecia. Nie jest to zle, kiedy od czasu do czasu Codziennik napisze o jakiejs sprawie z innego miasta. Jesli juz znajdujemy sie przy tej opisywanej sytuacji, to smiem twierdzic, ze pisanie o takich przykrych wypadkach, i niejadnych okolicznosciach, pozwoli lub umozliwi, bycmoze ustalenie, czy w utonieciu tej dziewczyny nie braly udzialu osoby 3. Przy sprawach zagmatwanych warto jest pisac o rzeczach z innych miast. Bo czesto sie zdarza, ze swiadkowie z innych… Czytaj więcej »