Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Śmiertelnie potrąciła pieszą na pasach. Dziś stanęła przed sądem


Patrycja M. dwudziestojednoletnia mieszkanka powiatu działdowskiego, która 4 sierpnia 2016 r. potrąciła ze skutkiem śmiertelnym 44 – letnią mieszkankę Mławy na przejściu dla pieszych właśnie nieopodal sądu na ulicy Reymonta, dziś usłyszała akt oskarżenia.

Dziś przed Sądem Rejonowym w Mławie rozpoczął się proces młodej, dwudziestojednoletniej kobiety, która  w sierpniu ubiegłego roku jadą ulicą Reymonta potrąciła przechodzące przez przejście dla pieszych małżeństwo. W wyniku wypadku śmierć poniosła 44 – letnia mieszkanka Mławy, a jej mąż, mławski dziennikarz doznał poważnych urazów. W chwili wypadku kobieta była trzeźwa. Akt oskarżenia wpłynął do Sądu w dniu 19 grudnia 2016r, a kobieta została oskarżona o czyn z art.177§2k.k., czyli spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Oskarżona przyznała się do winy i odmówiła złożenia wyjaśnień, zgodziła się odpowiadać tylko na pytania swego obrońcy. Sąd ponadto  przesłuchał 5 świadków. Z uwagi na dolegliwości zdrowotne pokrzywdzonego związane z wypadkiem drogowym, sąd odroczył rozprawę – podaje SSO Iwona Wiśniewska-Bartoszewska, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Płocku.

red.

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Śmiertelnie potrąciła pieszą na pasach. Dziś stanęła przed sądem"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
p.m.
Gość

wielka tragedia 🙁

wpDiscuz