Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Karambol pod Kuklinem


Nieco przed godziną drugą w nocy doszło do karambolu na drodze krajowej nr 7 w okolicy miejscowości Kuklin (gm. Wieczfnia Kościelna). Samochód osobowy VW Passat zderzył się aż z trzema autami dostawczymi. Dwie osoby z passata oraz jeden kierowca busa trafili do szpitala.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 1:56. Na 226 km. DK nr 7 zderzyły się cztery samochody: jeden osobowy i 3 busy. W momencie przyjazdu straży wszystkie osoby z pojazdów znajdowały się poza nimi. Działania ratownicze prowadziły dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Wieczfnia Kościelna. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, usuwali pozostałości powypadkowe oraz zneutralizowali wyciek płynów eksploatacyjnych za pomocą sorbentu. Pomocy medycznej udzielały zespoły ratownictwa medycznego. W miejscu zdarzenia wystąpiły utrudnienia w ruchu, policja zorganizowała objazd – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz