Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
przychodnia alfamed
Logo

Ciechanów. Rozbity radiowóz i trzy osobówki


Aż cztery pojazdy, w tym jeden radiowóz zostały uszkodzone w zdarzeniu drogowym do którego doszło w Ciechanowie,w sobotę (13 maja) około godz. 13:15 na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i 11 Pułku Ułanów Legionowych. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca oznakowanego radiowozu, z włączoną sygnalizacją świetlną i dźwiękową wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

– Wtedy doszło do zderzenia z Mazdą, której kierowca wyjeżdżał z ul. 11 Listopada. W wyniku zderzenia Mazda uderzyła w Nissana Micra, który znajdował się po prawej stronie ul. 11 Listopada . Następnie Nissan lekko uderzył w przód znajdującego się za nim Volkswagena. W wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowano trzy osoby: 40-latka kierującego Mazdą, 10-letnią pasażerkę tego auta oraz 31-letnią policjantkę – pasażerkę radiowozu. Policjantka oraz kierowca Mazdy, po badaniach, jeszcze tego samego dnia zostali zwolnieni do domu. 10-latka, która doznała krwiaka głowy, pozostała na obserwacji,  w niedzielę opuściła szpital. Prowadzone są czynności wyjaśniające w kierunku wykroczenia – spowodowanie zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym – podaje podkom. Jolanta Bym, oficer prasowy KPP w Ciechanowie.

Red.

Fot. Portal ciechanowinaczej.pl

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz