Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Ciechanów. Rozbity radiowóz i trzy osobówki


Aż cztery pojazdy, w tym jeden radiowóz zostały uszkodzone w zdarzeniu drogowym do którego doszło w Ciechanowie,w sobotę (13 maja) około godz. 13:15 na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i 11 Pułku Ułanów Legionowych. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca oznakowanego radiowozu, z włączoną sygnalizacją świetlną i dźwiękową wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

– Wtedy doszło do zderzenia z Mazdą, której kierowca wyjeżdżał z ul. 11 Listopada. W wyniku zderzenia Mazda uderzyła w Nissana Micra, który znajdował się po prawej stronie ul. 11 Listopada . Następnie Nissan lekko uderzył w przód znajdującego się za nim Volkswagena. W wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowano trzy osoby: 40-latka kierującego Mazdą, 10-letnią pasażerkę tego auta oraz 31-letnią policjantkę – pasażerkę radiowozu. Policjantka oraz kierowca Mazdy, po badaniach, jeszcze tego samego dnia zostali zwolnieni do domu. 10-latka, która doznała krwiaka głowy, pozostała na obserwacji,  w niedzielę opuściła szpital. Prowadzone są czynności wyjaśniające w kierunku wykroczenia – spowodowanie zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym – podaje podkom. Jolanta Bym, oficer prasowy KPP w Ciechanowie.

Red.

Fot. Portal ciechanowinaczej.pl

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500