Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wygraj kolorowe boisko dla swojej szkoły!


10 maja, już po raz jedenasty, wystartowała nowa edycja ogólnopolskiego konkursu „Kolorowe Boiska”. Wraz ze Śnieżką pokoloruj boisko w swojej szkole!

KSP Mława nabór

10 maja rusza kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu „KOLOROWE BOISKA”, od jedenastu lat z powodzeniem organizowanego przez FABRYKĘ FARB I LAKIERÓW ŚNIEŻKA SA.

Konkurs „KOLOROWE BOISKA” to program skierowany do szkół podstawowych z miejscowości małych, mniejszych i tych zupełnie najmniejszych. Do konkursu mogą zgłosić się szkoły nieposiadające własnego boiska szkolnego lub posiadające taki obiekt w złym stanie technicznym. Ważne jednak, by były to szkoły w miejscowościach nie większych niż 20 tysięcy mieszkańców.

Nagrodą główną w konkursie jest wielofunkcyjne boisko sportowe. Wygra je szkoła, której uczniowie wspólnie przygotują najciekawszy, i najbardziej oryginalny krótki film video pt. „Wymarzona lekcja WF-u”. Liczy się przede wszystkim kreatywność pomysłów i forma wypowiedzi, nie dłuższa niż 100 sekund (tzw. setka).

Szkoły mogą zgłaszać się do konkursu w dniach od 10 do 30 maja br. Konkursowe prace zostaną poddane pod ocenę zarówno profesjonalnego jury, jak również internautów.

Ideą konkursu jest promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu przez najmłodszych oraz zapewnianie dzieciom warunków do prowadzenia aktywności fizycznej i uprawiania sportu.

Podobnie jak w poprzednich edycjach patronat honorowy nad programem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki.

 AKTUALIZACJA:

W związku z dużym zainteresowaniem szkół zgłaszających się do konkursu Kolorowe Boiska, organizowanym przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA, pragniemy powiadomić, iż przesuwamy datę składnia zgłoszeń konkursowych do dnia 2 czerwca 2017. Jednocześnie zmianie ulegają pozostałe terminy. Ostateczną datą przesłania filmów konkursowych staje się 4 czerwca, głosowanie wystartuje 7 czerwca; a nowym terminem do którego można zgłaszać prace w konkursie dla uczniów jest dzień 15 czerwca 2017 roku. Zatem zmianie ulegają następujące postanowienia regulaminu: § 5 ust.2 lit b), ust. 3 lit b); § 6 ust.6, ust.7 ust.12, ust.13; § 7 ust.6, ust.7 ; § 12 ust.5; § 15 ust.6. Zmiana obowiązuje od 30 maja 2017 roku.

———————————————————————————————————————————————

UWAGA! Jeszcze do 18 czerwca br. trwa głosowanie internautów. Na starcie 67 szkół podstawowych z całego kraju. Możesz oddać swój głos na stronie: https://koloroweboiska.pl/glosuj

źródło: koloroweboiska.pl

Zobacz także…

Rywalizacja o „Kolorowe Boisko” trwa!

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz