Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława Oskar kursy
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Festyn „Wszyscy jesteśmy biało-czerwoni” za nami


Bezpośrednio po zakończeniu uroczystości patriotyczno-religijnych Święta Konstytucji, Komenda Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Mławie zorganizowała piknik pod hasłem „Wszyscy jesteśmy biało–czerwoni”, który odbył się w parku miejskim im. Dąbrowszczaków w Mławie.

Dla przybyłych na festyn harcerze przygotowali wiele atrakcji, z których mogły korzystać całe rodziny. Dużym powodzeniem cieszyła się ścianka wspinaczkowa, do skorzystania z której chwilami ustawiała się kolejka chętnych dzieci. Wśród atrakcji było również malowanie twarzy, a także lepienie przypinek z modeliny. Organizatorzy przygotowali wiele konkursów z nagrodami. Dla chętnych drużyn Street Soccer, był turniej piłki nożnej. Mimo nie najlepszej pogody, chętnych do zabawy nie brakowało.

RK

 

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz