Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play

Piłka nożna. Liga okręgowa

Wyjątkowo udaną kolejkę zanotowały nasze ekipy uczestniczące w rozgrywkach ligi okręgowej. Wszystkie punktowały, komplet oczek wpadł na konto Wieczfnianki i Korony Szydłowo. Dla zespołu Wieczfni Kościelnej sukces w Chorzelach był pierwszym odniesionym na obcym boisku.

O triumfie podopiecznych Rafała Markiewicza przesądziła pierwsza połowa. Wynik otworzył w 24. minucie Piotr Melchinkiewicz. Tuż przed przerwą ten napastnik miał już na koncie dwa trafienia.

Dwubramkowe prowadzenie pozwoliło naszym graczom kontrolować przebieg wydarzeń. W jednej z ostatnich akcji przypieczętowali wygraną. Precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Jarosław Szmyt.

Piłkarze z Szydłowa nie mieli problemów z wypunktowaniem ostatniej w tabeli Boruty Kuczbork. Z pierwszego gola cieszyli się z już w 16. minucie. Na listę strzelów wpisał się Jarosław Bartnikowski, co otworzyło worek z trafieniami. Dublet zaliczył Paweł Podlewski, ponadto bramkarza konkurentów pokonał Mateusz Kowalski.

Strzegowianie wyszli na prowadzenie w meczu z Tęczą Ojrzeń za sprawą Kamila Kruszewskiego. Niestety potem musieli gonić wynik. Ostatecznie rywalizacja zakończyła się rezultatem 2:2. Autorem drugiej bramki dla GKS-u był Tobiasz Jakubowski.

W następnej kolejce Wieczfnianka zagra z Wkrą Bieżuń (u siebie, 6 maja godz. 11), GKS Strzegowo z Wkrą Bieżuń (na wyjeździe), a Korona Szydłowo z Wkrą Żuromin (wyjazd).

Orzyc Chorzele – Wieczfnianka Wieczfnia 0:3 (0:2)
Wieczfnianka: Sodoma – Dudziński (58. Rutkowski), Dziubiński (80. K. Kołakowski), Jankowski, D. Kołakowski (75. Kędzierski), Majewski, Melchinkiewicz (90. Markiewicz), Palewski, Półkoszek, Sarnowski, Szmyt

GKS Strzegowo – Tęcza Ojrzeń 2:2 (1:1)
GKS: Bońkowski – Miszczyński, Racki, Jakubowski, Lubiński, Wierzbicki, Lubański, Pauba (70. Cieśliński), Warecki, M. Kruszewski (85. Besser), K. Kruszewski

Korona Szydłowo – Boruta Kuczbork 4:1 (2:0)
Korona: Węgierski – Walasiński, Cybulski, Karpiński, Kłos, Kacper Małecki, Głowacki, M. Kowalski, Kućko (84. Adamski), Bartnikowski, Podlewski

Pozostałe wyniki XXII kolejki: Makowianka – Ostrołęka 0:0, Sona – Bieżuń 0:1, Troszyn – Żuromin 1:3, Iskra – Sochocin 7:2, Żbik – Nadnarwianka 1:0