Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Halina Pszczółkowska. Jestem niewinna


Poniżej publikujemy oświadczenie katechetki Haliny Pszczółkowskiej przesłane do redakcji Codziennika mławskiego.

Szanowni Państwo,

w obliczu szeroko komentowanych w ostatnim czasie wydarzeń chciałabym się bezpośrednio do nich ustosunkować. Przede wszystkim stanowczo odrzucam wszystkie oskarżenia kierowane pod moim adresem. W całym okresie mojej długoletniej kariery zawodowej nie stosowałam kar cielesnych, szarpania, nękania etc. Nigdy nie naruszyłam zasad jakie obowiązują nauczyciela przy wykonywaniu zadań dydaktycznych, dlatego też mój adwokat skierował już do dyrekcji szkoły odwołanie od decyzji zawieszającej mnie w wykonywaniu obowiązków nauczyciela, zarzucając dyrekcji liczne naruszenia obowiązujących przepisów w zakresie prowadzenia postępowań dyscyplinarnych oraz przede wszystkim brak podstaw merytorycznych. Jestem bardzo zdeterminowana, aby oczyścić moje dobre imię, dlatego też podejmę wszelkie przewidziane prawem kroki przeciwko osobom, które bezpośrednio bądź anonimowo kierują pod moim adresem te fałszywe oskarżenia. Ocenę ewentualnego zbiegu ostatnich wydarzeń z moimi działaniami w ramach Rady Miasta pozostawiam opinii publicznej, ale mogę zapewnić, że ze zdwojoną motywacją będę kontynuować pracę na rzecz mieszkańców miasta Mławy. Przy tej okazji chcę również bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom, które wspierają mnie w tych niewątpliwie trudnych chwilach.

Z poważaniem Halina Pszczółkowska, Nauczycielka Religii, Radna Miasta
Mławy.

 

 

O sprawie pisaliśmy tu:

Sprawa katechetki z Wólki. Prokurator i dwukrotne zawieszenie

Jedna z katechetek SP nr 4 zawieszona w czynnościach nauczyciela

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ