Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Kto przygarnie jamniczka? – aktualizacja


Jestem bardzo sympatycznym rudym mieszańcem. Mam ok. 3-4 lata. Jeśli lubisz jamniki, z pewnością się dogadamy – w moich żyłach płynie krew tej rasy. Chcesz, abyśmy zostali przyjaciółmi? Przyjedź po mnie do lecznicy weterynaryjnej!

Z uszkodzoną tylną łapką błąkałem się po ul. Szreńskiej w Mławie. Stamtąd w piątek 14 kwietnia zostałem wyłapany i przekazany do lecznicy weterynaryjnej M-WET przy ul. Rynkowej. Zostanę tam przez 14 dni – jeśli w tym czasie nikt mnie nie adoptuje, trafię do schroniska Nadzieja w Napierkach. Czekam z niecierpliwością na moich państwa lub na kogoś, kto zapewni mi nowy dom. Wierz mi – potrafię odwzajemnić uczucia.

Więcej informacji na mój temat uzyskasz pod numerami tel. 23 655 03 80 i 601 812 521.

źródło i zdjęcie: KN/UMM

Aktualizacja: Otrzymaliśmy informację z lecznicy, że po pieska zgłosił się właściciel. Jamniczek powrócił szczęśliwie do domu. Dziękujemy za pomoc w udostępnianiu informacji.

red.

Zobacz także…

Zaczipuj psa za darmo

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Kto przygarnie jamniczka? – aktualizacja"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
o!la
Gość

Jamnik jak się patrzy! Mam nadzieję, że szybko znajdzie kochający dom i miejsce pod kołderką 😉

pańcia
Gość

<3

Anonymous
Gość

Przesympatyczna mordka 🙂

wpDiscuz