Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Kto przygarnie jamniczka? – aktualizacja


Jestem bardzo sympatycznym rudym mieszańcem. Mam ok. 3-4 lata. Jeśli lubisz jamniki, z pewnością się dogadamy – w moich żyłach płynie krew tej rasy. Chcesz, abyśmy zostali przyjaciółmi? Przyjedź po mnie do lecznicy weterynaryjnej!

Z uszkodzoną tylną łapką błąkałem się po ul. Szreńskiej w Mławie. Stamtąd w piątek 14 kwietnia zostałem wyłapany i przekazany do lecznicy weterynaryjnej M-WET przy ul. Rynkowej. Zostanę tam przez 14 dni – jeśli w tym czasie nikt mnie nie adoptuje, trafię do schroniska Nadzieja w Napierkach. Czekam z niecierpliwością na moich państwa lub na kogoś, kto zapewni mi nowy dom. Wierz mi – potrafię odwzajemnić uczucia.

Więcej informacji na mój temat uzyskasz pod numerami tel. 23 655 03 80 i 601 812 521.

źródło i zdjęcie: KN/UMM

Aktualizacja: Otrzymaliśmy informację z lecznicy, że po pieska zgłosił się właściciel. Jamniczek powrócił szczęśliwie do domu. Dziękujemy za pomoc w udostępnianiu informacji.

red.

Zobacz także…

Zaczipuj psa za darmo

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

3 komentarze

  1. o!la 26/04/2017 o 13:09

    Jamnik jak się patrzy! Mam nadzieję, że szybko znajdzie kochający dom i miejsce pod kołderką 😉

  2. Anonymous 26/04/2017 o 10:57

    Przesympatyczna mordka 🙂

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.