Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Ostatnie derby dla Wieczfni. Korona zasłoniła Tęczę


KSP Mława nabór

W sobotnie popołudnie rozegrano ostatnie już w sezonie derby powiatu mławskiego. Zwycięsko z batalii wyszli reprezentanci Wieczfnianki. Pokonali zespół swojego byłego trenera Pawła Taranowskiego aż 4:0, odnosząc przy okazji pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej.

Bezbramkowy remis utrzymywał się do 43. minuty. Wówczas z rzutu wolnego przymierzył precyzyjnie Marcin Dziubiński. Artur Bartosiewicz skapitulował, ale na tym się nie skończyło. Chwilę później gola na swoje konto zapisał Piotr Melchinkiewicz.

To nie zadowoliło podopiecznych Rafała Markiewicza. Po zmianie stron wyprowadzili kolejny cios. Dublet skompletował Melchinkiewicz, na listę strzelców wpisał się także Dawid Sarnowski.

Futboliści z Szydłowa rywalizowali na wyjeździe z Tęczą Ojrzeń. Gospodarze plasują się wyżej w ligowej tabeli, ale zawodnicy prowadzeni przez Włodzimierza Gorczycę nic sobie z tego nie robili. Rozstrzygnęli losy konfrontacji w pierwszej odsłonie. Wynik otworzył Marcin Kućko, a triumf przypieczętował precyzyjnym strzałem z wolnego Kamil Głowacki. Dla dwudziestolatka było to już dziesiąte trafienie w bieżących rozgrywkach.

W następnej kolejce GKS Strzegowo zmierzy się z Tęczą Ojrzeń (dom), Korona Szydłowo z Borutą Kuczbork (dom), a Wieczfnianka z Orzycem Chorzele (wyjazd).

Tęcza Ojrzeń – Korona Szydłowo 0:2 (0:2)

Korona: Węgierski – Walasiński, Cybulski, Karpiński, Kacprzak (90 Krajewski), Sowiński (65 Jakubiak), Głowacki, Bartkowski, Kućko, Rosocha, M. Kowalski

Wieczfnianka Wieczfnia  – GKS Strzegowo 4:0 (2:0)

Wieczfnianka: Sodoma – Palewski, Jankowski, Majewski, Kaczerski, Szmyt, Sarnowski, Dziubiński, Kołakowski, Melchinkiewicz, Dudziński (56. Rutkowski)

GKS: Bartosiewicz – Kamiński, Jakubowski, Lubiński, Miszczyński (85 Pauba), Gawryszewski, Lubański, M. Kruszewski (75 Cieśliński), Warecki, Wierzbicki (78 Kobielski), K. Kruszewski

Pozostałe wyniki XXI kolejki: Nadnarwianka – Sona 0:2, Makowianka – Żbik 1:2, Sochocin – Ostrołęka 0:5, Żuromin – Iskra 2:0, Boruta – Troszyn 0:1, Bieżuń – Orzyc 4:0

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz