Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Wola Dębska. O krok od nieszczęścia


To zdarzenie w dniu 18 kwietnia mogło zakończyć się tragicznie. Dziewięcioletni chłopiec, który wybiegł na jezdnię został potrącony przez nadjeżdżający samochód. Na szczęście skończyło się na drobnych urazach skóry.

– Jak wynika z ustaleń, 9- letni chłopiec, który chwilę wcześniej przyjechał do Woli Dębskiej ze swoją mamą, wybiegł  zza samochodu marki Fiat Panda, z którego przed chwilą wysiadł i wtargnął na jezdnię wprost pod samochód marki Audi A4, którym kierowała 32- letnia mieszkanka pow. mławskiego. Dziecku udzielała pomocy załoga karetki pogotowia. Chłopiec doznał otarć skóry i po opatrzeniu został przekazany matce. Zarówno matka dziecka jak i kierująca audi były trzeźwe. Czynności prowadzi Zespół ds. Wykroczeń KPP w Mławie – podaje oficer prasowy asp. Anna Pawłowska KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Wola Dębska. O krok od nieszczęścia"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
zyta
Gość

no chyba szybko nie jechała skoro chłopcu nic się poważnego się nie stało,a pozatym 9cio latek to nie 3,4latek żeby tak się zachować na ulicy.

XXX
Gość

Ciekawe z jaką prędkością poruszała się kobieta jadąca Audi a4…. jak wszystkim wiadomo teren zabudowany to teren, na którym należy szczególnie uważać. Czekamy na wyniki czynności KP.

wpDiscuz