Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Nowy dzielnicowy w gminie Wiśniewo


Sierż. szt. Krzysztof Dobrzyński – to nowy dzielnicowy, któremu powierzono obowiązki na terenie gminy Wiśniewo. Zastąpił na tym stanowisku długoletniego dzielnicowego asp. szt. Sławomira Krzyżanowskiego.

Sierż. szt. Dobrzyński pracuje w policji od 9 lat i od początku związany jest ze służbą prewencyjną. Kontakt z dzielnicowym gm. Wiśniewo pozostaje niezmienny :

tel. 23 654 72 45, tel. kom.: 519 035 450

e-mail: dzielnicowy.wisniewo@ra.policja.gov.pl

Można się z nim skontaktować również dzięki aplikacji Moja Komenda, która ułatwia kontakt ze wszystkimi dzielnicowymi, na terenie całego kraju. Aplikację można pobrać na swojego smartfona za darmo. Znajdziemy tam także informacje o urlopach dzielnicowych i osobach, które w tym czasie zastępują dzielnicowego. Dzielnicowego z danego rejonu można wyszukać wpisując nazwę ulicy i miejscowość.

źródło i zdjęcie: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz