Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Ukradzionego w Mławie mercedesa policja odnalazła w Żyrardowie


fot. pixabay

Mercedesa ukradzionego  jednemu z mieszkańców Mławy w nocy z 9 na 10 kwietnia odzyskali już następnego dnia policjanci z wydziału kryminalnego. Auto stało na jednym z parkingów na terenie Żyrardowa. Kryminalni nie zdradzają żadnych szczegółów prowadzonego postępowania, wiadomo jedynie, że auto zostało odzyskane. Nie wiadomo też czy w związku z tą sprawą ktoś został zatrzymany.  

– W wyniku pracy operacyjnej kryminalni odnaleźli samochód marki Mercedes, skradziony w nocy z 9 na 10 kwietnia, z garażu domu przy ul. Dobrskiej. Kryminalni nie zdradzają szczegółów prowadzonego postępowania. Skradziony w Mławie samochód został odnaleziony 11 kwietnia na jednym z parkingów, na  terenie Żyrardowa i przekazany tego samego dnia właścicielowi  – podaje asp. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

5 - liczba komentarzy w artykule "Ukradzionego w Mławie mercedesa policja odnalazła w Żyrardowie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
ramzes
Gość

Brawo Wy.

modo
Gość

nic w przyrodzie nie ginie 🙂

Mercedes woman
Gość

Policja znalazła… bo dziś są takie zabezpieczenia że GPS doprowadził ich na miejsce…

ojtam
Gość

Masz rację, ale czy sądzić że brykarze nie wiedzą co to GPS i taką furę zakosili przypadkiem?

ojtam
Gość

A to się doktor ucieszył. naprawdę wesołe święta 🙂

wpDiscuz