Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Dawid Miksza trzeci. Siedmiu biegaczy Gimnazjum nr 1 z awansem na igrzyska


Zmagania na szczeblu rejonu ciechanowskiego okazały się udane dla reprezentantów mławskiego Gimnazjum nr 1. Siedmioro z nich wywalczyło awans na finałowe zawody Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Rywalizacja w Ciechanowie okazała się szczególnie udana dla Dawida Mikszy. Zmagania w swojej kategorii wiekowej ukończył na trzecim miejscu. Wysoko w klasyfikacji generalnej uplasowali się także Mateusz Jaremek, Cezary Sosiński, Dawid Ostrowski, Łukasz Czaplicki, Wiktor Ogrodowczyk i Natalia Zawadzka.

Wszyscy wyżej wymieni biegacze wywalczyli awans na igrzyska – finał odbędzie się w piątek 28 kwietnia w Ciechanowie. Szansę na występ zachowali także Alan Sadolewski i Weronika Kaczmarczyk. Znaleźli się na liście rezerwowych.

Mistrzostwa rejonu ciechanowskiego rozegrano we wtorek 11 kwietnia. Łącznie wystąpiło na nim osiemnastu reprezentantów „jedynki”, którzy awansowali do tej imprezy z mistrzostw powiatu.

źródło: Gimnazjum nr 1

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Dawid Miksza trzeci. Siedmiu biegaczy Gimnazjum nr 1 z awansem na igrzyska"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
chłop
Gość

pewnie rodzice dumni zwłaszcza ojciec gratulacje i oby tak dalej a nawet lepiej

wpDiscuz