Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kolorowa malwa z papieru Codziennik inspiruje tutorial
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

75 paczek wielkanocnych rozdano potrzebującym


Podczas tegorocznej wielkanocnej zbiórki żywności zorganizowanej przez Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie przy współpracy z Bankiem Żywności w Ciechanowie, która w naszym mieście odbyła się w dniach 31 marca i 1 kwietnia 2017r. zebrano 1024 kg. żywności.

Z zebranych produktów przygotowanych zostało 75 paczek. Paczki zostały przekazane osobom i rodzinom potrzebującym w dniach 10 i 11 kwietnia 2017r.

Część paczek w dniu 10.04.2017r. pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie z wolontariuszami rozwieźli do mieszkań osób samotnych i chorych.  Życzenia świąteczne rodzinom złożyła Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie Pani Dorota Kaczorek- Magdalińska.

źródło i fot.: MOPS Mława

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

2 komentarze

 1. Olga 14/04/2017 o 02:51

  dlaczego pokazujecie zdjęcia osób którym dano paczki. Pomoc powinna być dyskretna. a nie zdjecia pozowane, to nie jest ok. Czy chodzi o promocję, tylko czego i kogo. :Pomagajmy ale Ci którym sie pomaga sa być może chwilowo w trudnej sytuacji i dlaczego zaraz wszyscy maja to wiedzieć . to jest wręćz upokarzajace dla nich.

  • Jarząbek 14/04/2017 o 09:17

   W sumie masz rację, osoby obdarowywanie nie powinny być narażane na komentarze społeczeństwa i sąsiadów. Są różne sytuacje i nie ma co tego nagłaśniać.
   Wolontariusze i rozwożenie paczek to i owszem.
   Tyle, że tu chyba chodzi o promocję nie niesionej pomocy, tylko promocje Pani Kaczorek oraz poprawę jej wizerunku po ostatnich wpadkach
   Pani Kaczorek nic Pani nie pomoże ta reklama.
   Brawo i gratulacje dla wolontariuszy, bo bez nich nie byłoby pomocy.

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.