Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Wypadek w Liberadzu. Trzy kobiety ranne – AKTUALIZACJA


Dziś około godziny 13:30 na skrzyżowaniu dróg powiatowych Mława – Szreńsk i Radzanów w miejscowości Liberadz (gm. Szreńsk) osobowe seicento uderzyło w samochód dostawczy marki mercedes. Samochód osobowy w wyniku zderzenia został zupełnie zniszczony, a trzy kobiety jadące tym autem trafiły do szpitala. Jedną z poszkodowanych zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

– Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Liberadz wpłynęło o godz. 13:36. Do działań ratowniczych wyjechały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Szreńsk. Na miejscu zdarzenia dwie osoby poszkodowane z samochodu osobowego znajdowały się poza pojazdem. Jedna pozostawała zakleszczona w aucie. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz uwolnieniu zakleszczonej osoby i przekazaniu jej zespołowi ratownictwa medycznego obecnemu na miejscu zdarzenia. Policja ustala okoliczności zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

– Jedną z poszkodowanych, 18 – letnią kobietę ze złamaniami kończyn górnych i dolnych   śmigłowiec przetransportował z lądowiska w Strzegowie do jednego z warszawskich szpitali – podaje Justyna Sochacka rzecznik prasowy LPR.

Aktualizacja 12.04.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca samochodem marki Fiat Seicento, 18- letnia mieszkanka pow. mławskiego, jadąc drogą od strony Radzanowa w kierunku Mławy wjechała na skrzyżowanie a następnie na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z prawidłowo jadącym w kierunku Szreńska samochodem dostawczym marki Mercedes Sprinter. Mercedesem kierował 62 – letni mieszkaniec pow. mławskiego. W wyniku wypadku, kierująca fiatem młoda kobieta doznała licznych złamań kończyn i śmigłowcem pogotowia ratunkowego została przetransportowana do szpitala w Warszawie. Jadące z nią dwie pasażerki – rówieśniczki kierującej,  z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala w Mławie. Aby udzielić pomocy kobietom, straż pożarna musiała  wyciąć dach pojazdu. Kierującemu samochodem dostawczym mężczyźnie nic się nie stało. Był trzeźwy,  od kierującej fiatem kobiety pobrano krew do badań. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie – podaje asp. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

13 - liczba komentarzy w artykule "Wypadek w Liberadzu. Trzy kobiety ranne – AKTUALIZACJA"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
agnieszka
Gość

Ja też słyszalam że z Miączyna

barbara
Gość

Te dziewczyny to miejscowe?

maro
Gość

z Miączyna

Sbhs
Gość

Nie było tam zadnej osoby z miaczyna

:-(
Gość

Dokladnie kto to?

Hgc
Gość

Z okolic mławy

Remigiusz Planeta
Gość

Nie pamiętam czy tam jest takie coś ale wystarczy jakieś lustro tam wstawić, drzewka wyciąć, co zmniejszy prawdopodobieństwo dojścia do kolejnych wypadków. Miejsce faktycznie niebezpieczne trzeba dojeżdżać maksymalnie na tym zakręcie by cokolwiek zobaczyć. Niestety kierujący może podjechać jak najbliżej ale z naprzeciwka może nadjeżdżać osoba rozpędzona jakiś tir i tragedia gotowa.

Kat
Gość

Jeżdzę tą trasą codziennie i za każdym razem z obawą czy na tym skrzyżowaniu nic mi się nie stanie bo widoczność przy skręcie na Radzanów jest praktycznie zerowa. Musi dojść do tragedii żeby ktoś się w końcu zainteresował tym niebezpiecznym skrzyżowaniem?

Julka
Gość

Czy dziewczęta były z Mławy?

Witold Okumski
Gość

Wnioskowałem o zmianę organizacji ruchu w Liberadzu. Stosowny wniosek złożył Komendant Policji w Mławie. Co na to władze POWIATU? Kiedy będzie chodnik w Dozinach? Czy czekamy na kolejną tragedię?!

Alicja
Gość

Fakt jest taki że jestem Pana wielką przeciwniczką aczkolwiek muszę się zgodzić 🙂 wystarczyłoby aby droga do Radzanowa była z pierwszeństwem a droga na Szreńsk podporządkowana i już by było po problemie 😉

piotr
Gość

Żadna organizacja nie pomoże jak się zjeżdża na przeciwległy pas

Jachu
Gość

Dokładnie. Uczą ludzi jak zdać egzamin na prawo jazdy, a nie jak jeździć i zachowywać się na drodze.

wpDiscuz