Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Ruszyła IV Edycja Ligi Elektronicznej w bowling


fot.pixabay

Wtorkowe mecze rozpoczęły czwartą już edycję branżowej ligi w bowling. Do udziału w lidze przystąpiło 12 drużyn podzielonych na dwie grupy.

Grupa A: BRC, QA, DONG YANG I, MATERIAŁ, R&D, PRODUKCJA IVI

Grupa B: SMT, HR, FINE ALTECH, PANTOS, DONG YANG, LG

Już w pierwszym meczu doszło do niespodzianki. Mistrzowie ubiegłej edycji drużyna Materiał po wyrównanym meczu uległa zespołowi QA 497-527. W drugim meczu beniaminek Dong Yang I podejmował zawodników z Produkcji IVI. Pomimo dobrej końcówki zawodników z LGE nie udało się dogonić dobrze grającego zespołu z Dong Yanga. Mecz zakończył się wynikiem 330-339. W ostatnim meczu tej grupy BRC wygrało pewnie z zespołem R&D 562-448. W drużynie BRC świetnym wynikiem zaprezentował się Paweł Afanasjew, który po pierwszej kolejce prowadzi w klasyfikacji indywidualnej.

W meczu kolejki grupy B już w pierwszym meczu doszło do spotkania pomiędzy wicemistrzami Pantosem, a brązowymi medalistami ubiegłorocznej edycji drużyną HR. Lepszym w tym dniu okazała się kadra HR wygrywając 526-486. W ostatnim meczu kolejki SMT podejmowało drugi zespół Dong Yang nie dając rywalom większych szans na wygraną. Dzięki swojej świetnej dyspozycji SMT rzuciwszy 578 punktów ustanowiło rekord kolejki przy 422 punktach ekipy z Dong Yang.

źródło i fot.: Planeta

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz