Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Bożena Tomkiel pokieruje wydziałem edukacji i zdrowia w mławskim starostwie


W ogłaszanym dwukrotnie naborze na stanowisko dyrektora wydziału edukacji i zdrowia w mławskim starostwie, za drugim razem wpłynęła jedna kandydatura. Dokumenty aplikacyjne złożyła dotychczasowa dyrektor Zespołu Szkół nr 2 Bożena Tomkiel. Po zbadaniu złożonych dokumentów komisja konkursowa zarekomendowała staroście tę kandydaturę. Pani dyrektor nową funkcję obejmie jednak najprawdopodobniej dopiero od 1 lipca.

KSP Mława nabór

– Komisja zarekomendowała mi kandydaturę pani Bożeny Tomkiel na stanowisko dyrektora wydziału edukacji i zdrowia. Była to jedyna kandydatka, która złożyła dokumenty aplikacyjne. Ja zaakceptuję tę kandydaturę. Myślę, że nowa pani dyrektor wydziału obejmie swoją funkcję od 1 lipca, chyba, że wydarzy się coś nadzwyczajnego. Dziś pani Bożena Tomkiel pełni funkcję dyrektora ZS nr 2. Obecnie jest to okres, kiedy w szkole odbywać będą się matury, nabory i zakończenie roku szkolnego. Pani dyrektor jest osobą odpowiedzialną i nie zostawi w tym momencie swojej dotychczasowej placówki, w której musimy też ogłosić konkurs na dyrektora – mówi starosta Włodzimierz Wojnarowski.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Bożena Tomkiel pokieruje wydziałem edukacji i zdrowia w mławskim starostwie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Myślący
Gość

nie do wiary! Wszystko było poukładane, a teraz zrobi się bałagan.

wpDiscuz