Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Relaks najbliżej finału. Tie-break Trójki


Za nami pierwsze mecze półfinałowe tegorocznej edycji Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki. Blisko miesięczna przerwa nie zaszkodziła reprezentantom Trójki. Po zaciętej rywalizacji okazali się lepsi od obrońców tytułu.

Trójka jako najlepsza ekipa rundy zasadniczej miała w ćwierćfinale wolne. Z trybun obserwowała poczynania rywali, a konkretnie Expressu Kozłowo i Dre-Maru. Emocji większych nie było – debiutant poległ dwukrotnie z obrońcą tytułu 0:3.

Ubiegłoroczni mistrzowie zaczęli półfinał od mocnego akcentu. Wyszli na prowadzenie po triumfie 28:26. Nie odskoczyli jednak zbyt daleko, w dwóch kolejnych partiach górą byli już konkurenci. Mimo to żurominianie nie odpuścili, w efekcie wszystko rozstrzygnęło się w tie-breaku. W nim Trójka już nie odpuściła, dzięki czemu do drugiego spotkania przystąpi z nieznaczną przewagą.

W drugim półfinale takiej dramaturgii już nie było. De Luxe Team zerwał się do walki jedynie w trzeciej odsłonie, którą ostatecznie zdołał przeważyć na swoją korzyść. W pozostałych setach dominacja TS Relaks nie podlegała już żadnej dyskusji. Efekt jest taki, że finał jest już w zasadzie na wyciągnięcie ręki.

Rewanżowe spotkania zostaną rozegrane w środę 19 kwietnia.

Wyniki

Półfinały: Trójka Mława – Dre-Mar Żuromin 3:2 (-26, 22, 24, -22, 9), De Luxe Team – TS Relaks 1:3 (22, 20, -23, 20).

Mecz o 5 miejsce: Technokabel Szreńsk – Kurier Express Kozłowo 3:0 (25, 22, 19)

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz