Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
szkolenia mława koparki oskar inkubator
Logo

10 kwietnia. Wernisaż wystawy fotograficznej Wiesława Jasińskiego


Już 10 kwietnia odbędzie się wernisaż wystawy autorstwa Wiesława Jasińskiego pt. „Reminiscencje muzyczne”. Wszystkich zainteresowanych fotografią i spotkaniem z autorem zapraszamy na godz. 18.00 do Miejskiego Domu Kultury w Mławie.

Dynamiczne zdjęcia ukazujące muzyków w ich twórczym wysiłku z pewnością bardzo spodobają się oglądającym i sprawią, że poczują koncertową atmosferą zatrzymaną w tych wyjątkowych fotografiach.

Wiesław Jasiński muzyką interesuje się od najmłodszych lat. Jeszcze w trakcie nauki w szkole podstawowej grał na akordeonie w zespole „Mławiacy”, a kilka lat później zamienił ten instrument na gitarę, stając się na kilkanaście lat członkiem popularnego zespołu „Farrago”. Do muzycznych pasji doszła nowa – fotografia. Zaczął fotografować gwiazdy jazowej sceny goszczące w Polsce. Jego wielokolorowe, dynamiczne zdjęcia to głównie portrety występujących muzyków takich jak: Pat Metheny, Marcus Miller, Herbie Hanckock, Chick Corea, Wayne Shorter, Stanley Clarke, Joe Bonamassa i wielu innych.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz