Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

10 kwietnia. Wernisaż wystawy fotograficznej Wiesława Jasińskiego


Już 10 kwietnia odbędzie się wernisaż wystawy autorstwa Wiesława Jasińskiego pt. „Reminiscencje muzyczne”. Wszystkich zainteresowanych fotografią i spotkaniem z autorem zapraszamy na godz. 18.00 do Miejskiego Domu Kultury w Mławie.

Dynamiczne zdjęcia ukazujące muzyków w ich twórczym wysiłku z pewnością bardzo spodobają się oglądającym i sprawią, że poczują koncertową atmosferą zatrzymaną w tych wyjątkowych fotografiach.

Wiesław Jasiński muzyką interesuje się od najmłodszych lat. Jeszcze w trakcie nauki w szkole podstawowej grał na akordeonie w zespole „Mławiacy”, a kilka lat później zamienił ten instrument na gitarę, stając się na kilkanaście lat członkiem popularnego zespołu „Farrago”. Do muzycznych pasji doszła nowa – fotografia. Zaczął fotografować gwiazdy jazowej sceny goszczące w Polsce. Jego wielokolorowe, dynamiczne zdjęcia to głównie portrety występujących muzyków takich jak: Pat Metheny, Marcus Miller, Herbie Hanckock, Chick Corea, Wayne Shorter, Stanley Clarke, Joe Bonamassa i wielu innych.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz