Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
fiołek alpejski kącik kreatywny codziennik inspiruje
Logo

Turniej samorządowców dla Mławy. W Szreńsku rządzi Aga Team


fot. Hala Sportowa Szreńsk

Już po raz dziewiętnasty Mławska Hala Sportowa była organizatorem turnieju o puchar starosty powiatu mławskiego samorządowców w siatkówce. Frekwencja nie była tak  doskonała jak w poprzednich edycjach. Na starcie zabrakło regularnych uczestników zmagań z takich gminy jak Radzanów i Lipowiec Kościelny.

Z braku pełnej obsady największy pożytek miały zespoły z Mławy. Od pierwszej serii Urząd Miasta i Starostwo Powiatowe kompletowały zwycięstwa. Szybko stało się jasne, że los głównego trofeum rozstrzygnie się w bezpośrednim starciu obu ekip. Zwycięsko  z niego wyszli „urzędnicy”. W pierwszym secie oddali rywalom dwadzieścia punktów, po czym po zmianie stron zdobycz starostwa ograniczyła się do zaledwie tuzina.

Reprezentant zwycięskiego zespołu Przemysław Piasecki został uznany za najlepszego gracza imprezy (MVP). Statuetka dla najlepszej siatkarki trafiła w ręce Sylwii Koronowskiej ze Szreńska, a dla najstarszego uczestnika imprezy do Romana Rejniaka z UG Wiśniewo.

Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. Urząd Miasta Mława, 2. Starostwo Powiatowe, 3. Urząd Gminy Szreńsk, 4. Urząd Gminy Wiśniewo, 5. Urząd Gminy Wieczfnia Kościelna

Pod siatką walczono także na hali w Szreńsku – w gminnym turnieju  walczyło pięć drużyn. Zwycięsko z parogodzinnej batalii wyszli zawodnicy Aga Team Szreńsk. Jako jedyni w całej stawce zanotowali komplet wygranych, nie tracąc ani jednego seta. Na drugiej pozycji finiszował FC Ładunek, na trzeciej Doziny.

Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. Aga Team Szreńsk, 2. FC Ładunek, 3. Doziny, 4. Iskra Warszawa, 5. Motor Warszawa

RS

fot. Hala Sportowa Szreńsk

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Turniej samorządowców dla Mławy. W Szreńsku rządzi Aga Team"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Maroco
Gość

O mucha

Tas
Gość

Szkoda, że tam prawdziwi Urzędnicy nie grali, widzę jednego reszta to zbieranina – szkoły, wojsko itd.

wpDiscuz