Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Zatrucie czadem. Trzy osoby w szpitalu


Dziś w nocy w jednym z domów jednorodzinnych na ulicy Zabrody w Mławie doszło do zatrucia tlenkiem węgla. Trzy osoby, w tym dwójka dzieci trafiło do szpitala.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 22:31. Do działań ratowniczych wyjechały dwa zastępy JRG Mława. Na miejscu okazało się, że w budynku przebywało pięć osób, które strażacy ewakuowali z budynku. Do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego poszkodowanym udzielono pierwszej pomocy.  Po wykonaniu pomiaru stężenia tlenku węgla w pomieszczeniu, okazał się że jest on bardzo wysoki. Pomieszczenia zostały przewietrzone – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

 

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500