Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wypadek w Szreńsku. Trzy osoby ranne


Kobieta kierująca osobowym nissanem tuż za Szreńskiem, na prostym odcinku drogi jadąc w kierunku Bieżunia straciła panowanie nad autem, wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Samochodem podróżowało pięć osób. Trzy z nich zabrała do szpitala karetka pogotowia.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o wypadku drogowym wpłynęło o godz. 6:45,  początkowo do stanowiska kierowania w Żurominie. Stamtąd zadysponowano 2 zastępy JRG oraz zastęp OSP z Bieżunia, te jednostki zjawiły się pierwsze na miejscu. Nieco później dotarły zastępy OSP Szreńsk i jeden zastęp JRG Mława. Pojazdem podróżowało łącznie pięć osób. Trzy osoby zostały w pojeździe zakleszczone, strażacy w celu ich uwolnienia użyli sprzętu hydraulicznego. Obecny na miejscu wypadku lekarz zadecydował o przewiezieniu tych trzech osób do szpitala. Dalsze działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Wypadek w Szreńsku. Trzy osoby ranne"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Stary dynksiarz
Gość

Denaturat jest mocny.

wpDiscuz