Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Kolizja koło Kuklina


O dużym szczęściu może mówić kierowca osobowego Forda Focusa. W dniu wczorajszym około godziny 17 – tej jadąc krajową „siódemką” w kierunku Gdańska w pewnym momencie stracił panowanie nad autem i omijając jadące drogą pojazdy wjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście nic nie stało się ani osobom podróżującym fordem, sam pojazd też nie został poważnie uszkodzony. Okoliczności zdarzenia ustala mławska policja.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Kolizja koło Kuklina"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
swiadek
Gość

Myślę że redakcja przede wszystkim zanim zacznie opisywać zdarzenie powinna poznać szczegóły zdarzenia. Kierująca osobowym pojazdem jadąca od strony gdańska wyprzedzając inny pojazd nie upewniła się czy zdąży wykonać prawidłowo manewr wyprzedzania. Widząc że nie uda sie jej wyprzedzic pojazd z uwagi na wysepke zjechała na przeciwlegly pas ruchu zajezdzajac drogę fordowi dlatego tez ford chcac uniknąć zderzenia czołowego „zatanczyl” na jezdni. .

wpDiscuz