Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Warsztaty plastyczne w miejskiej bibliotece


Różnorodne techniki plastyczne z użyciem kilku rodzajów farb, kredek, plasteliny i modeliny ćwiczyły w praktyce uczestniczki wczorajszych warsztatów w miejskiej bibliotece. 23 marca takie warsztaty dla  pracowników mławskich szkół i instytucji zorganizowały Stowarzyszenie Radzanowia i Miejska Biblioteka Publiczna w Mławie, a poprowadziła je reprezentantka jednej z firm produkującej materiały do zajęć plastycznych.

KSP Mława nabór

Uczestniczki warsztatów w ciągu dwugodzinnych zajęć, nie tylko dowiedziały się jakich materiałów użyć i jakie techniki zastosować przy zajęciach plastycznych z dziećmi. Pod okiem instruktora, krok po kroku wykonały kilka prostych prac plastycznych, przekonując się jakie są tego efekty. Z racji zbliżających się  Świąt Wielkanocnych, właśnie takie motywy przewijały się w wykonywanych przez uczestniczki warsztatów pracach.

– Poznanie się to początek, trzymanie się razem to rozwój, a praca razem to sukces. I my właśnie dzisiaj, też ten sukces osiągniemy –  mówił o warsztatach Maria Świtoń dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz