Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Srebro Kuciejczyka na mistrzostwach Polski weteranów


Henryk Kuciejczyk zameldował się na starcie tegorocznej edycji mistrzostw Polski weteranów w biegach przełajowych. Na dodatek zawodnik mieszkający na co dzień w Szydłowie nie ograniczył się do samego udziału.

Słoneczne ogrody Mława

Po medal w kategorii open nie sięgnął. Złoto na dystansie 10 kilometrów zgarnął Henryk Dzięgielewski z Płońska. Na drugim miejscu uplasował się Mariusz Pawłowski z Kurzętnika, na trzecim Krzysztof Pietrzyk z Koluszek.

Szydłowianin skupił się na walce o jak najlepszy wynik w kategorii wiekowej M55. Pilnował szczególnie Wojciecha Więckowskiego z Niesłuchowa. Na półmetku tracił do niego zaledwie cztery sekundy.

Niestety tej straty nie dało się zniwelować. Wręcz przeciwnie, konkurent z powiatu płockiego jeszcze powiększył swoją przewagę. Ostatecznie na mecie wynosiła dwadzieścia dwa oczka. Na pocieszenie Kuciejczyk uplasował się na drugim miejscu w swojej grupie wiekowej. W zestawieniu generalnym był na 22. pozycji.

 – Jak na pierwszy start w nowym sezonie, to jestem zadowolony – wyjaśnia nasz zawodnik, omawiając krajowy czempionat. – Mam moc, siłę ale nie mam zdrowia. Odnowiła się kontuzja na zbiegu po około 1,5 km. Jednak wytrzymałem do końca – dodaje.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500