Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Jak Squad to z Mławy. Wuja liderem, WML rozdaje karty


Dopiero dogrywka wyłoniła zwycięzcę pojedynku pomiędzy I LO a Kontrą Przasnysz. Po dwudziestu czterech minutach na tablicy wyników widniał remis 39:39.  W dodatkowym czasie o jeden punkt więcej zdobyli przasnyszanie.

Dla reprezentantów ogólniaka to był już drugi mecz w sezonie, który rozstrzygnął się dopiero po rozegraniu planowych czterech kwart. Adrian Ćwik mógł temu zapobiec, ale kilka sekund przed końcem nie trafił do kosza z paru metrów. Pudło było fatalne, wokół niego nie było żadnego z rywali.

Dodatkowy czas obfitował w kolejne niewykorzystane okazje. Szybciej nerwy uspokoili goście z Przasnysza. Za sprawą udanych akcji m.in. Piotra Witki i Zdzisława Zyskowskiego mogli się cieszyć z czwartego triumfu w premierowych rozgrywkach Kormez Mławskiej Ligi Koszykówki. Wymieniony duet zawodnik zdobył dla swojej ekipy aż 25 punktów. Dobre zawody w zwycięskiej drużynie rozegrał także Kamil Rutkowski. Zdobył dwa oczka, ale rozdał cztery asysty i zaliczył sześć zbiórek.

Mimo wygranej przasnyszanie nie mają już szans, żeby wdrapać się na podium. Kapitalnie finiszują  rywale z WML Squad. Po ograniu liderów, tym razem znaleźli sposób na MOSiR Ciechanów. Piętnaście punktów dla mławian rzucił Przemysław Łęczek, po siedem dołożyli Marcin Staśkiewicz i Jakub Walczak. W pokonanym zespole wyróżnił się tradycyjnie zdobywca 14 punktów Artur Nałęcz.

Potknięcie zawodników z Ciechanowa wykorzystali reprezentanci Wuja Squad. Problemy z Ekonomikiem mieli tylko w dwóch kwartach. Potem konkurenci odpuścili, by ostatecznie przegrać różnicą aż dziewiętnastu punktów.

Runda zasadnicza zakończy się w środę 29 marca. Oto zestaw par: Wuja Squad – MOSIR Ciechanów, I LO Mława – WML Squad, Ekonomik – Kontra Przasnysz

IX kolejka (15 marca): I LO Mława – Kontra 42:43 (M. Rzepliński 15, A. Olczak 13, A. Czerwiński 5, Ł. Łatka 4, B. Pienicki 3, J. Tomkielski 2  – P. Witka 13, Z. Zyskowski 12, K. Rutkowski 2, Cichowski 1, M. Rutkowski 9, A. Ćwik 5), Wuja Squad – Ekonomik 69:50 (K. Ćwik 13, Ł. Błaszczyk, B. Tyszka 12, K. Szeklicki 11, Ł. Zakrzewski 10, M. Wiosek 9 – A. Kołakowski 18, P. Bunalski 16, S. Redzyński, M Wrotny po 7, F. Sztybórski 2), Ciechanów – WML Squad 39:42 (A. Nałęcz 14, M. Łopacki 7, Ł. Komorowski, A. Zalewski po 6,  R. Korzybski, J. Siwek, A. Dobrzyński po 2 – Prz. Łęczek 15, J. Walczak, M. Staśkiewicz po 7, K. Ludwiński, D. Jasiński po 5, A. Merchel 3)

 

RS

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz