Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Policjant przygarnął porzuconego pieska


Jakiś czas temu nasz kolega z Wydziału Kryminalnego adoptował pieska, którego ktoś, podczas mrozów, porzucił na parkingu przy Urzędzie Gminy w Wiśniewie. Sprawcy porzucenia szczeniaka grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Prowadzimy postępowanie w tej sprawie.

Jeśli jesteście świadkami znęcania się nad zwierzęciem – informujcie nas o tym.

Dzięki naszemu koledze Kubie, niechciany, porzucony na mrozie szczeniak teraz ma ciepły, troskliwy dom.

źródło:policja Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

8 - liczba komentarzy w artykule "Policjant przygarnął porzuconego pieska"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Olka
Gość

Jak chodziłam do średniej szkoły naście lat temu to pracownik szkoły szkoły chciał szczeniaka spalić w piecu, bo błąkał się przez kilka dni pod szkołą. Zabrałam go i przez jakieś dwa tyg. szukałam dla niego domu ( miałam już pieska) i udało się. Widywałam tego psa a raczej suczkę, wyrosła na ślicznego owczarka niemieckiego.

kochajmy*psy
Gość

ale słodziak

kuba
Gość

Pamiętam jeszcze z czasów liceum (jakieś dobre 20 lat temu), opowieści ze szkolnej ławki o tym, jak to rodzice, żeby pozbyć się psa, wywozili go do lasu. A ten pies biegł, biegł za samochodem… Krew człowieka zalewała, ale było to na porządku dziennym. A jak jest teraz? Ciężko stwierdzić, niby się o tym mówi, pisze, niby grożą kary, a jednak bezdomnych i porzuconych psów nie brakuje.

Szarik
Gość

Smutna historia, ale najważniejsze, że z happy endem. Oby więcej piesków miało takie szczęście i znalazło ciepły dom.

monia
Gość

widać, że piesek trafił w dobre ręce 🙂

wpDiscuz