Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
szkolenia kursy Mława egzamin państwowy na miescu blisko solidnie koparki koparko-ładowarki ładowarki walec drogowy

Już 21 marca. Finał Powiatowego Konkursu MY TEŻ MAMY TALENT.


W pierwszy dzień wiosny, 21 marca 2017 r.  Miejski Dom Kultury zaprasza na Finał Powiatowego Konkursu MY TEŻ MAMY TALENT.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Prezentacje uczestników rozpoczną się o godz. 10.30 w sali Kina KOSMOS. Osiemnaścioro zakwalifikowanych śmiałków ze szkół podstawowych ujawni skrywany od dawna talent i zawalczy o nagrody sponsorowane przez mławskie firmy i instytucje samorządowe. W programie przewidziane są występy wokalne, taneczne, teatralne oraz pokaz gry na instrumentach.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500