Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

20 marca. Galeria „Foyer” zaprasza na wernisaż prac Przemysława Zalewskiego


20 marca 2017 r., w Miejskim Domu Kultury odbędzie się wernisaż prac Przemysława Zalewskiego. Autor jest rodowitym mławianinem, a obecna wystawa jest pierwszą w jego dorobku.

Słoneczne ogrody Mława

Miejski Dom Kultury zaprasza do oglądania ekspozycji i wzięcia udziału w spotkaniu z autorem, który opowie, jak tworzy swoje obrazy, i co go najbardziej inspiruje.

Przemysław Zalewski ur. 1969r. Maluje od lat – dla siebie, z potrzeby serca. Artysta – samouk, malarstwem pasjonuje się od zawsze. Prace wykonuje w technice olejnej, pasteli suchej i węglem. W jego dorobku artystycznym znajdują się portrety i nastrojowe krajobrazy. Dominują jednak wizerunki kobiet.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
początkujący

Do kiedy zamierza Pan malować obrazy??