Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

20 marca. Galeria „Foyer” zaprasza na wernisaż prac Przemysława Zalewskiego


20 marca 2017 r., w Miejskim Domu Kultury odbędzie się wernisaż prac Przemysława Zalewskiego. Autor jest rodowitym mławianinem, a obecna wystawa jest pierwszą w jego dorobku.

KSP Mława nabór

Miejski Dom Kultury zaprasza do oglądania ekspozycji i wzięcia udziału w spotkaniu z autorem, który opowie, jak tworzy swoje obrazy, i co go najbardziej inspiruje.

Przemysław Zalewski ur. 1969r. Maluje od lat – dla siebie, z potrzeby serca. Artysta – samouk, malarstwem pasjonuje się od zawsze. Prace wykonuje w technice olejnej, pasteli suchej i węglem. W jego dorobku artystycznym znajdują się portrety i nastrojowe krajobrazy. Dominują jednak wizerunki kobiet.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "20 marca. Galeria „Foyer” zaprasza na wernisaż prac Przemysława Zalewskiego"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
początkujący
Gość

Do kiedy zamierza Pan malować obrazy??

wpDiscuz